DP750 Stroomvoorziening

Art
ISE-30016
€ 3.677,19 € 3.039,00

De DP750 is een ideale instelbare voeding voor elektrische voertuigen (EV's) en voertuigen op brandstof. Het is ontworpen met geïsoleerde laag- en hoogspanningsmodules om beide spanningen te leveren. De DP750 kan op afstand worden bediend via Bluetooth, waardoor het zich kan aanpassen aan meerdere bedrijfsomgevingen. Het doel is om een veilige, stabiele en intelligente voeding te creëren voor verschillende onderhoudstoepassingen van elektrische voertuigen. Naast directe bediening op de DP750, kan het ook worden gebruikt met andere sensoren (zoals de P01) om via een draadloze Bluetooth-verbinding te werken.

Kenmerken:

    • Hoogspannings- en laagspanningsmodules zijn onafhankelijk geïsoleerd, waardoor elke module zichzelf kan beschermen tijdens de stroomuitvoer zonder wederzijdse interferentie.
    • Onafhankelijke beveiligingsmechanismen zijn geïmplementeerd in het ingangscircuit, het hoogspanningsuitgangscircuit en het laagspanningsuitgangscircuit. Ze kunnen fouten zoals onderspanning, overspanning, overstroom en kortsluiting detecteren, wat leidt tot de bijbehorende beschermingsmaatregelen.
    • Compatibel met verschillende modellen van Smartsafe intelligente uitleesapparaten, waardoor ze geschikt zijn voor afstandsbedienings-/monitoringfuncties.

Functies:

    • Laagspanningsuitgang: Ondersteunt 12V/24V DC-uitgang, schakelbaar via knoppen.
    • Hoogspanningsuitgang: Ondersteunt 250 V ~ 750 V, 0 A ~ 5 A DC-uitgang, met instelbare spanning/stroom via knoppen.
    • Meervoudige bescherming: Omvat over- en onderspanningsbeveiliging op hoogspanningsingang, overtemperatuurbescherming op hoogspanningsuitgang, kortsluitingsbeveiliging, ompolingsbeveiliging en stroombegrenzing op laagspanningsuitgang.
    • Afstandsbediening: Kan worden gebruikt met de P01 voor afstandsbedienings-/monitoringfuncties via een Bluetooth-verbinding.

Technische specificaties:

  • Voeding: AC 240 V/ 40 ~ 60 Hz
  • Maximaal vermogen: maximaal 3200 W
  • Laagspanningsuitgang: 12/24 V
  • Hoogspanningsuitgang: 250 ~ 750 V
  • Voorpaneel (hoogspanning): spanning SWK, stroom SWK, schakelknop
  • Voorpaneel (laagspanning): 12 V SWK, 24 V SWK, schakelknop
  • Hoogspanningsstroom: 0 ~ 5 A
  • Laagspanningsstroom: 1 A
  • Bescherming: kortsluiting, stroombegrenzing, overspanning, onderspanning en temperatuurbeveiliging
Meer informatie
Productnaam DP750 Stroomvoorziening
Art ISE-30016
Prijs € 3.039,00
EAN code 6975336810200
Omdoos 0
Pallet 0
Schrijf uw eigen review
Alleen geregistreerde gebruikers kunnen reviews schrijven. Log in of maak alstublieft een account aan. inloggen of maak een account aan